| DaRkAnGeL19 a întrebat:

BUNA TPU! Cum fur poza de la avatar de la mesenger de la o persoana numa ca nu o vreau asa ca dai acolo la invizibil si apare descarca poza si ii mica o vreau mare stiti vre un program? funda dau!

5 răspunsuri:
| sergiu a răspuns:

Lasa pozele si mai bine incearca sa treci pe la orele de limba romana. Ai o exprimare de lemn si nu se intelege nimic din ceea ce incerci sa ne spui.

Referitor la intrebarea ta, pe care cu greu am deslusit-o, tot ce pot sa iti spun e ca nu exista program care sa iti descarce pozele de la avatar in marimea lor originala. Tre' sa te multumesti doar cu cele mici happy Asta e...

| KurseMarkSasuke a răspuns:

Nu poti la dimensiunea reala eu ceri unuia

| Ionut_6463 a răspuns:

Este imposibil, deoarece poza aceea odata incarcata de yahoo messenger i se reduce rezolutia la dimensiunile la care te referi, adica se face "mica". Daca aveai 2 cm inaltime, cum ti se parea poza aia "mica"?

| Cosmin9 a răspuns:

Nu poti sa o "furi" la dimensiunea reala doar daca i-o ceri acelei persoane sa ti-o dea. poti lua doar imaginea aia mica, atat.

| Stelist658 a răspuns:

Incearca photoshop sau cool resizer(30days)winking funda :X