| Darius32465 a întrebat:

Cum imi pot pune prieteni comuni pe facebook?

5 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Intra pe profilul lui, acolo unde scrie friends, unde e bifa aia, mai jos trebuie sa fie si optiunea close friends.o bifezi si pe aia

| denismen a răspuns:

Daca vrei sa ai prieteni comuni pe facebook cu o alta persoana trebuie mai intai sa mergi in contul lui dai la prieteni iar apoi alegi prietenii pe care vrei sa ai si tu dand adauga prieten big grin sper sa te ajutewinking

| Darius32465 explică (pentru denismen):

Am zis prieten COMUN nu cum sa il am in lista!

| Vanesuka_Vane_1980 a răspuns:

Nu ai cum să îi ai comuni, dacă nu îi ai în listăă;batting eyelashes sorry :*

| Darius32465 explică (pentru Vanesuka_Vane_1980):

rolling on the floorCe prosti mai is pe lumea asta...Am zis pe cineva din lista!