| Lynna a întrebat:

Cum imi pot sterge contul de facebook? Am nevoie de raspuns urgent. Dau funda+vot.

7 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună

Dai sus în partea dreaptă la,, Setările contului'' și cauți secțiunea,, Dezactivează contul''și îl dezactivezi.

Baftaa!

| ImpOssibleTooForgeT a răspuns:

Buna :*
In partea dreapta sus, este o sageata in jos... Dai la "setarile contului"- "securitate" si mai jos scrie "Dezactivează contul."
alegi motivul pentru plecare...si scrii parola.
Sper ca te-am ajutat.
Funda? te rog

| sonny89 a răspuns:

Mergi la Setarile contului > Securitate > DEZACTIVARE CONT

| crisxd a răspuns:

Setarile contului (sagetica din dreapta sus) -> Securitate -> Dezactiveaza contul.

| xenocid a răspuns:

Setările contului - Securitate și jos ai un link - Dezactivare cont ( faci click pe el și confirmi că vrei să-l dezactivezi.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account Intri pe linkul anterior si dai sterge, el nu se va sterge direct, doar peste 14 zile cu conditia sa nu te mai loghezi pe facebook pentru ca se anuleaza stergerea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contul meu-setarile contului-dezactivare cont sau engleza Pe pagina principala sus in dreapta in colt scrie ACCOUNT dai click si acolo printre variante dai click pe ACCOUNT SETTINGS si iti apare o pagina.Jos de tot dai pe DEACTIVATE ACCOUNT.

App,pe facebook poti doar dezactiva, contul tau va fi sters dar il poti reactiva oricand si va reaparea in lista tuturor, e la alegerea ta.

Întrebări recente