| anonim_4396 a întrebat:

Urgent! Cum se sterge contul de facebook? Cel mai rapid si ce mai folositor raspuns va primi funda! Nu uitati stergere a contului ...va rog scrieti explicit!

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Intra aici pentru stergerea contului de facebook:

https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

21 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms la toti trei! Dar deja s-a dat funda...Pacat ca nu se pot da mai multe la o intrebare!

Alte răspunsuri
| Anonimul122 a răspuns:

Deci dai la sageata ai care dai cand te deloghezy si dai pe ((((SETARILE CONTULUI))) - dupa in stanga sus scrie General si de desupt scrie SECURITATE dai click pe el si vei vedea niste intrebari si jos dupa intrebarile acelea, scrie dezactivare cont, sau daca nu sti da-mi mie emailul si parola si til inchid fara sa- mai dai funda, daca vrei atat,, id meu mihaiplacinta96 sau pagina de facebook
https://www.facebook.com/residentevil99

| mihaelaavirvarei a răspuns:

STERGE CONT DE PE FACEBOOK -
1. Gandeste-te daca vrei sa stergi contul, sau doar sa il dezactivezi.
2. Daca te decizi sa il dezactivezi, toate pozele, comentariile si setarile vor fi salvate si le poti utiliza mai tarziu.
3. Pentru a sterge un cont de Facebook, mai intai este recomandat sa stergi orice fisiere si detalii de pe cont: poze, mesaje, linkuri, filme, muzica etc. Intra aici https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account si da click pe Submit(sterge cont). Stergerea va dura cateva zile, apoi contul tau va disparea din baza de date.
Numai bine!

Alte răspunsuri
| Mihai_Ion_1983 a răspuns:

Stres

| Mihai_Ion_1983 a răspuns:

Nu mai timp pentru munca

Alte răspunsuri
| Cristian_Alexandru_1977 a răspuns:

Șterg contul de Facebook

Alte răspunsuri
| Patcas_Doru_1954 a răspuns:

Stergere

Alte răspunsuri