| Papusha1 a întrebat:

Curind verisorul meu face 1 an. Ce as putea sa-i iau? Inafara de hainute, jucarii sau chestii de astea... ceva original....ms anticipat!

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

O carte cu ilustrații.
Așa ar putea să învețe mai ușor animalele/ plantele (depinde de ce găsești)
Baftă!

| fabyzor a răspuns:

Eu, cel putin, i-as cumpara o bratarica (de argint, aur, in functie de cati bani dispui), care sa aiba o tablita pe care sa-i fie gravat numele. Mi se pare ceva original, dupa cum ai cerut si tu. Bafta!

| Papusha1 explică (pentru fabyzor):

Banii nu sunt o problema, pentru ca l-am mai tinut in brate la botez, oricum mersi...voi mai vedea si alte idei!

| Sociopat a răspuns:

Set de tobe pentru pitici.

Răspuns utilizator avertizat
| enonimox a răspuns:

O bratara din aur sau un cal din lemn

| Clo3e a răspuns:

Sa-ti traiasca verisorul! love struck Sincer..astea carel le-ai enumerat sunt cele mai bune..hainute, jucarii. poti sa ii ei o suzeta tongue rolling on the floor) Depinde...Vezi si tu la shopping pentru bebelusi. Sper ca te-am ajutat Funda? kiss