| andra97 a întrebat:

Buna TPUbig grin! joi este ziua unei prietene si nu stiu ce cadou sa ii fac. Ceva sugestii?big grin

12 răspunsuri:
| AnonimGirl a răspuns:

Daca ii stii gusturile la haine ii poti lua o rochita de vara inflorata, un parfum, bomboane sau daca nu stii ce sa ii iei ii poti da niste bani. Sper ca te-am ajutat. Fundita te rog? puppy dog eyes

| Kesha1428 a răspuns:

Pai daca e o fata la moda:o trusa de machiaj,sau separat ruj,oja,machiaj,parfum,o bijuterie
daca e o fat simpla:un tricou,o fusta,un pantalon,o bijuterie nu chiar estravaganta,o bluzita,o maletuta,un ursulet,un album foto(bine inteles gol,sa nu aiba fotografii laughing ) Maieu,trusa de chiloti laughing nu glumesc,serios,bani,un poster cu vedeta preferata.
Sper ca ti-am fost de ajutor,voiam sa-ti spun,adica sa te rog,daca nu iti mai da nimeni un raspuns mai bun,imi dai premiu castigator, te rog, nu am nici unul pana acum...sad happywinking pup

| Shiver a răspuns:

Iai ce vrei tu. Spre exemplu un tricou, bluza sau pantaloni insa risti sa nu-i fie bune sau sa nu-i placa de aceea te sfatuiesc sa ii dai banii ca ea sa isi cumpere ce doreste ea, dar cum vrei tu.

| Ziiziii a răspuns:

Cercei,lant,lucruri de fete

| andra97 explică:

Are foarte multe accesorii.si la haine nu stiu pentru ca dupa aceea poate iau ceva ce nu ii este bun ca marime...si bani i-am dat in fiecare an si si-a cumparat ce a vrut si am decis sa mai schimb cadoul.

| Simmsii a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi o roche superba pa marimea ei sau niste bijurterii speciasle. un tort surpriza ar mai fi un cadou frumos

| IgoToHellForThis a răspuns:

Cati ani are? daca are peste 11 ani nu mai se joaca cu porcarii asa ca ii poti lua niste bratarii coliere sau sa ii faci un tricou la comanda cu ce star ii place ei sau trupa orice poti sa ii dai cadourii cu culoarea care ii place, o felicitare ceva haios. happy sper ca ti-am dat ceva ideei nu uita daca ii cumperi ceva ce sa ii fie de folos happy NOROC!

| Denehurqueen a răspuns:

As zice un ursulet de plus si o ciocolata sau ar merge si un parfum si vezi tu compleateaza pe ici pe colobig grin

| flavyusss a răspuns:

Mmm...pai depinde si de varsta ei.cumpara ceva haios si in acelasi timp util

| Alle_1180 a răspuns:

Depinde ce ii place ei si ce isi dorestetongue

| Bibbel a răspuns:

thinking paihappy ai putea sa ii cumperi un ursulet de plus foarte pufooslove struck.sau sa ii faci o felicitaree` originalaa`love struck.by youwinking.in care sa exprmimi ce simti tubig grin (sper ca te-am ajutat:*)