| stresat a întrebat:

Ziua de nume a unei prietene va fi in cateva zile si nu stiu ce cadou sa ii iau. Am nevoie de cateva sugestii. Multumesc.

4 răspunsuri:
| stresat explică:

E doar o prietena, o amica. De ce sa ii cumpar un lantisor sau un parfum? Nici prietenei mele nu i-am luat asa ceva inca...

| KarlaMaria a răspuns:

Ii poti cumpara ceva din argint cu pietricele pretioase, o rochita, fetelor le plac mult rochitele, un pulover, un fular pufos din H&M, parfum, ceva din plus, cosmetice, o carticica cu o semnificatie anume, gen iubire, prietenie, flori, bomboane. sper ca ti-am fost de ajutor.
aa. si nu ii cumpara ceas, e o superstitie cum ca v-ati certa.

| KarlaMaria a răspuns:

Ii poti cumpara ceva din argint cu pietricele pretioase, o rochita, fetelor le plac mult rochitele, un pulover, un fular pufos din H&M, parfum, ceva din plus, cosmetice, o carticica cu o semnificatie anume, gen iubire, prietenie, flori, bomboane. sper ca ti-am fost de ajutor.
aa. si nu ii cumpara ceas, e o superstitie cum ca v-ati certa.

| Radulescu_Bianca_1993 a răspuns:

Daca este mai speciala eu as zice sa ii dai un lănțișor, o pereche de cercei, iar dacă este o persoana obișnuită pentru tine as zice sa ii dai un parfum.Asta este părerea mea.