| Sarai a întrebat:

In weekend este ziua unei prietene de-ale mele. Face 14 ani si nu stiu ce cadou sa ii iau.Imi puteti da cateva sugestii, va roog happy

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O bluza, un parfum

| fetelerebele a răspuns:

Pai gandeste-te la ce iti spunea iei cai placee mult si cumparai sau iai un parfum daca e cu cosmeticile sau iai o carte daca e fana cartilor sau .....cam atat cred happy sper ca te-am ajutat

| allige243647 a răspuns:

Eu cred că ar trebui să îi faci ceva hand made;
http://ilovehandmade.ro/......ostitilor/
sau să îi personalizezi ceva [tricou, cană, pernă ] [ trupa preferată, un mesaj ]
Sper că te-am ajutat. Baftă!

| Rachel0 a răspuns:

Păi ai putea să îi confecționzi tu ceva sau să îi cumperi un parfum(depinde dacă îi știi gusturile) sau o bluză. Eu unei prietene i-am luat un parfum și o felicitare drăguță. Succes și distracție plăcută!

| Rachel0 a răspuns:

Păi ai putea să îi confecționzi tu ceva sau să îi cumperi un parfum(depinde dacă îi știi gusturile) sau o bluză happy Eu unei prietene i-am luat un parfum și o felicitare drăguță. Succes și distracție plăcută!