| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU big grin! Vreau sa te intreb la un mod mai serios. Ce pot face ca sa ma dezvat de facebook? Adica sa stau si pe facebook... dar as dori sa mai joc si eu niste jocuri multiplayer ce nu trebuiesc downladate. Puteti sa-mi raspundeti la aceasta intrebare?
P.s : Am 13 ani asa ca nu vreau sa primesc jocuri de genul ClubPenguin, AnimalJam... etc. etc.; D

Răspuns Câştigător
| RazvanRo22 a răspuns:

In primul rand apreciez intentia ta de a incerca sa te dezobisnuiesti spre a folosi facebook-ul zilnic.
In al doilea rand te-as sfatui sa petreci mai mult timp pe afara sau cu prieteni, astfel timpul va trece mai repede si te vei alege cu prieteni si distractii mult mai frumoase.
Have fun!

3 răspunsuri:
| notsurewhoiam a răspuns:

Inchide-ti contul.O sa te dezveti repede. Sunt multe site-uri cu jocuri incearca pe miniclip.com sau nu stiu pe google gasesti o multime.

| KasdfghjNY a răspuns:

Foarte simplu, da contul mamei/tatalui, Si iesi mai mult pe afara, sau ai putea sa iti ''irosesti'' timpul ajutand oameni pe TPU!

| Infinity098 a răspuns:

Eu ies foarte des pe afara cu prietenii din fata blocului. dar de fiecare data cand deschid calculator primul site pe care il deschid este facebook laughing Multumesc mult pentru sfaturi