| Balooonasseeee a întrebat:

BUna TPU big hug Vreau si eu statusuri noiii :X si mai crazybatting eyelashes Fundaaa. Repedee!

2 răspunsuri:
| BoAfan a răspuns:

Ai fost alaturi de mine cand m`am imbolnavit. Ai fost alaturi de mine cand mi-au furat hotii portofelul. Ai fost alaturi de mine cand mi-am busit masina. Mai plimbate`te! Imi porti ghinion!

Eu nu sufar de nebuinie, ma bucur de ea in fiecare minut

Mai available ca oricand!

My doctor never told me I was crazy … I had to hear it from the fish

Sunt perfect sanatos…mi-au spus vocile.

Consumul excesiv de alcool duce la terminarea acestuia.

Banii nu fac fericirea….o cumpara gata facuta.

Nu am bani de status….i’am cheltuit pe avatar.

Prietenii adevarati sunt ingeri, chiar daca au uitat sa zboare…

Sunt inconjurata de ingeri. Ii numesc simplu PRIETENI.

O prietenie care ia sfarsit n-a existat de fapt.
http://sweety-things.weebly.com/

| Nuvăsufăr a răspuns:

Http://www.lmgtfy.com/? q=statusuri+noi+si+crazy