| LaraClarice a întrebat:

Daca merg la bazin pentru lectii de inot trebuie sa mai platesc ceva in afara de lectii si de inchiriatul castii si ochelarilor?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu mai plătești nimic în plus.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La bazin te poti duce cu echipamentul tau. cu casca ta, ochelarii tai, prosopul, de obicei astea nu se inchireaza, eventual se cumpara de la ei. si se plateste lunar sau pe intrari respectiv lectiile propriu-zise.
mai demult faceam si eu inot si mergeam cu costumul, prosopul, casca si ochelarii mei de acasa. ei nu imi dadeau nimic. se putea cumpara de la ei, insa. si plateam 10 lectii/intrazi la bazin.

Întrebări recente