| Oanny a întrebat:

Daca puteti sa ma ajutati...Cand eram mica, prin 2003-2005, jucam un joc.Era cu doi capcauni, unul albastru si unul verde, puteai sa te joci ori cu amandoi(2 jucatori) sau doar cu unul din ei(1 jucator). Jocul avea multe nivele, din diferite locatii.Pe pamant, sub pamant, sau era din gheata. Ei aveau ca inamici:pisici, caini, albine, paianjeni, dracusori si multi altii.Nu mai tin bine minte dar daca sareai pe inamici mureau(parca). Am impresia ca trebuia sa ma lupt cu ei(sa sar). Chiar vreau sa ma joc din nou.Am nevoie de numele jocului, ca de downloadat il gasesc eu.Va rog daca va amintiti jocul sa-mi spuneti si mie.Sau spuneti-mi macar, jocurile cu capcauni pe care le stiti, vechi. Fundita, mersi:*

4 răspunsuri:
| AlexUnder a răspuns:

Nu stiu daca afli sa-mi zici si mie

| Oanny explică:

Am gasit jocul in sfarsit!:X Se numeste Bonkheads si se pare ca e din '98 jocullaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna oana... taca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cmv este Bonkheads thinking hmm dupa cm l-ai descris cred ca da