| ραяαмσяє a întrebat:

- bună TPU, dau fundă. deci, de 2 zile calculatorul meu se tot blochează din 20 în 20 de minute, și se face alb și se învârte cerculețul ăla albastru de la mouse, și nici nu pot da restart, trebuie să închid din buton... nu îl pot duce la reparat, voi ce credeți că are, ce pot face? - FUNDOI -

Răspuns Câştigător
| ferchescata a răspuns:

Asta este cel mai sigur.Placa de baza s-a stricat plus ca exista posibilitatea de a avea un virus destept care sa faca ravagii si pe la partea hardware a calculatorului.

3 răspunsuri:
| ionikaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai poate ai vreun virs vezi, verifika funda?

| ionikaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Ferchescata are mare mare dreptate

| Jarda_Doini_1977 a răspuns:

Poate are virusi...
daca nu....la gunoiwinking