| Rolli a întrebat:

DAU FUNDA. Sunt pasionata de desen. Saptamana asta au venit la scoala mea elevi de la liceul de arte si ne-au prezentat desene si schite, printre care au fost si imagini cu creatii ale viitorilor Designeri vestimentari. Eu nu vreau sa dau la arte, dar as fi interesata despre acest domeniu. Imi puteti da un site in care sa imi spuna ce dimensiuni trebuie sa las intre cap si umeri, cat de mari trebuie sa fie picioarele si cu modele etc... Dar ceva care sa fie folositor va rog.

1 răspuns:
| ArinaWolf a răspuns:

Buna! eu sunt la arte, site-uri nu stiu sa-ti spun dar iti dau id-ul meu si iti zic tot ce vrei sa stii, deci spune-mi daca te intereseaza