| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile am facut o pagina pe facebook : " www.facebook.com/Ss501ReusimSaIiAducemInRomania?ref=tn_t nmn " si nu pot sa schimb imaginea de profil... am incercat in mai multe moduri dar nu merge

1) Editeaza fotografia de profil >>> Alege dintre fotografii >>> ** Aleg fotografia pe care vreau sa o pun de profil >>> DECUPARE FINALIZATA

Apoi in bara de adrese apare : " http://www.facebook.com/crop_profile_pic.php " si nu se schimba nimic...

2) Aleg fotografia din album >>> optiuni >>> creeaza poza de profil pentru pagina >>> decupare finalizata

Apare in bara de adrese : " http://www.facebook.com/crop_profile_pic.php " si nu se schimba nimic...

3) Editeaza pagina >>> poza de profil >>> browse >>> aleg fotografia

Apare urm mesaj :

Actualizarea fotografiei de profil a eşuat
There was an error updating your profile picture. Please try again.

Incerc sa schimb fotografia de 2 zile asa ca ajutati-ma :o3 dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| ecstasy13 a răspuns:

Este o problema la serverul lor si eu am incercat s-o schimb si nu pot..pe data de 20 cel tarziu se remediaza