| Beatrice963 a întrebat:

DE catva timp imi place foarte mutl de un baiat. Am facut cunostinta si mereu cand ma vede ma ia in brate si am pupa pe obraz. Dar el se imbratiseaza cu toate fele si... Intr-un mod subtil mi-a spus lucruri dragute, si cred ca-i place de mine, dar nu stiu ce sa fac sa-i dau de inetles ca si eu il plac, nu am experienta cu baieti si nu stiu cum sa procedez. Multumesc mult!:*:*

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Pai daca'i place de tine e datoria lui de baiat sa iti spuna sau macar sa iti dea de inteles! Nu trebuie sa ai experienta, poti sa-i spui personal ce simnti pentru el, asta daca simntihappyMult succeshappy