| florymirela1996 a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat care se comporta destul de frumos cu mine : imi da geaca lui cand imi e frig,m-a luat de cateva ori in brate,face glume pe seama mea,ma mai ciufuleste,mi-a cerut telefonul sa se joace si de cateva ori m-a si pupat pe obraz,pe mine si pe inca alti prieteni.El o place pe prietena mea, a si recunoscut asta acum ceva timp, insa ea este intr-o relatie de un an si ceva si nu este interesata...si pe o ia mereu in brate, o pupa, ii face cadouri dar ea il considera mai mult ca pe un prieten. Odata cand a pupat-o pe prietena mea s-a uitat la mine si azi cand am iesit impreuna cu inca alti prieteni s-a asezat langa mine ca era locul liber si mi s-a parut ca da sa imi zambeasca.Nu stiu ce sa ma cred...ma place si pe mine? cum ar trebui sa procedez? big grin

3 răspunsuri:
| Alexandraaq a răspuns:

Pai daca asa se comporta si cu alti prieteni nu stiu sigur ce sa zic laughing
Incercati sa va jjucati mai multi ADEVAR.SI.PROVOCARE si daca prietea ta nu il place sau nu stiu cineva sa il provoace sau sa il intrebe ceva si poate afllii daca te place.ORI... vorbeste cu el si intreaba-l sau spune-i tu.
Sper ca ti-am fost de folos si sa te placa si el. :* :* :*
FUNDA? TE ROOG

| ILoveHandball a răspuns:

Pai si prietena mea a fost fix in aceeasi situatie...un baiat care a foat cu mine la gradinita este ca s fratele meu adica eu asa il consider doar ca lui ii placea foarte mult de mine si ma lua in brate ma conducea mereu acasa etc. Doar ca eu nu simteam la fel asa ca intr-o zi l-am luat si am vorbit cu el si l-am facut sa inteleaga, iar apoi a inceput sa iasa cu prietena mea cea mai buna afara si se jucau se luau in brate se tachinau(lui tot iiplacea de mine) dar m-am chinuit sa-i fac sa fie impreuna si am reusit si au stat cam 6 luni... poti incerca si tu happy

| Alinaaa333 a răspuns:

Daca mai ai asa probleme, acceseaza www.sweetgirls.vanillablog.ro sau intreaba-le pa acele fete personal: sweetgirls.AA@gmail.com sau pe fagina lor de facebook: Swwetgirls Ele sunt foarte bune, dar nu au prea multi "clienti" dar ele sunt sigura ca te vor ajuta! Zi si prietenilor tai de ele! Bye!