| Simmsii a întrebat:

Buna TPU happy. de ce lumea mereu barfesc lucruri neadevarate happy. si cand vad ca ai un status la mess gen " te iubesc enorm, te iubesc cand dorm etc. " sau " i miss you " sau " intra odata mi dor de tine " spun mereu ca esti indragostit. sau iti place de cineva sau chesti din astea :-s. caci mie imi plac unele statusuri de dragoste si imendiatca le-am pus ca imi place in baiat. straight face
sau spun unei prietene carei imi e dor de ea. sau rude. straight face
si ei imediat. " da da sigur. nu ma pacalesti. esti indragostita "sick@. straight face si ma enerveaza enorm angry. de ce mereu fac asa...
cum le inchid gura? ca nu`i mai suport angry.
plzz ajutati`ma

cea mai buna primeste funda! restul vot!

5 răspunsuri:
| mennenspeed a răspuns:

Le pui offline, iar inainte le ameninti gen " termina fac ce vreau,,, daca nu ai ignore" daca nu tac le pui offline.big grin

BFT.

| raducmustiuc a răspuns:

Le zici să tacă naibii din gură?

| Archy37 a răspuns:

Pentru ca asa e firea omului. De obicei aceste lucruri le fac oamenii nematurizati inca,copiii; dar,exista si o categorie de oameni care sunt maturi,insa creierul lor nu e total maturizat! big grin
Astfel sfatul meu e sa te impui in fata lor ca fiind mai serioasa,adica cand vb cu fiecare din ei sa le demonstrezi ca te-ai maturizat si tu, astfel ca atitudinea lor fata de tine sa fie ca fata de un om matur, sau chiar la status poti scrie ca "doar niste copii pot da asa rs"... Cred ca doar asa le inkizi gura!winking

| AlyNNutzA a răspuns:

Wow.
Si mie mi s-a intamplat asta laughing
Dar sa stii ca nu i-am bagat in seama. tongue

| teop a răspuns:

Pai te pui offline doar la ele(clik dreapta pe persoana dorita stealth setting.iti apare. o chestie si dai la permanently offline)ori daca nu, nu le mai bagi in seamna. deloc. si ii spui acelei persoane crezi ce vrei. ori lasa-ma...ori spune-i ca vorbeste numai pentru. ea. degeaba. fara rost. ca sa nu adoarma. sper ca te-am ajutat! Funda?