| JustEo a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat va rog puppy dog eyes :Am la mine in clasa niste fete care ma barfesc chatterbox si ma injura x(...mie nu-mi prea pasa oh go on dar uneori ma enerveaza whistling ptc spun lucruri neadevarate [-x...ce pot face sa le inchid >gura?: big grin

Răspuns Câştigător
| tatiiianaa a răspuns:

Pai impunete si tu, daca te injura nu tace, injurale si tu pe ele.
nu lasa sa te calce inpicioare
calcale tu pe elewinking
si pe minee inaiinte in clasa ma injurau un grup de fete si le-am injurat pe toate odata si le-am spus ca daca ma mai injura vreo una o sa aiba probleme cu mine.
si acum nu mai spun nici piu.

fa si tu asta si o sa vezi ca o sa te lase inpace. pup

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai putea sa incepi zvonuri urate despre ele, sa le faci poze scoase in context(adica ele fac un lucru normal dar in poza sa para ceva urat) sa le injuri
si apoi le spui ca ele au cerut-o si daca mai continua sa te barfeasca o sa le faci viata un chin (sa incepi sa razi isteric sa te creada nebuna sa se speria dar asta sa se intample cand sunteti singure ca sa nu te faci de ras)
funda p-ls

| Torra01 a răspuns:

Incearca sa le dai peste nas,pot sa faci asta si fara sa le injuri, pentru ca nu cred ca o sa le intereseze cine stie ce daca le injuri si atunci tot tu o sa pari nesimtita, stiu asta din experienta, acum depinde ce iti zic, de ex dac te injura...injuratima cat vreti voi, da sa stiti ca eu sunt o oglinda si tot pe voi va injurati si incercearca sa le tai vorbele mereu si mereu sa le raspunzi si crede-ma fetele ca ele sunt printre cele mai josnice fiinte, pana la urma ar putea sa o faca din invidie, cam toate sfaturile pe care le-ai primit sunt bune in felul lor, asa ca sper ca te-am ajutat cu totiiwinking

| JustEo explică (pentru Torra01):

Iti multumesc muuultt....imi sunt de mare ajutor. Atat tie cat si celorlalti :*

| KaulitzcestLove a răspuns:

Dar asa, ignora-le. happy
Sau daca vrei sa te razbuni, fa ceea ce simti ca trebuie sa faci. happy

| LoverGirlForever a răspuns:

Raspundele la fel sau arata-le k nu iti pasa depinde cum crezi tu.....si ce fel de pers(terminate) sunt

| JustEo explică (pentru LoverGirlForever):

Suuuunntttttt foarte terminate oh go on

| LoverGirlForever a răspuns (pentru JustEo):

winking