| qLoveSmileღ a întrebat:

De curand o sa`mi iau cartela frog, eu acum am cartela 48 cosmote. Are cineva cartela Frog? Am auzit ca o primesti gratuit, si este o extraoptiune cu 3000 minute/sms`uri si internet nelimitat. Extraoptiunea aceea costa 6 euro? happy Unde o sa ma duc sa iau cartela? thinking

Fundita. kiss

Răspuns Câştigător
| teddy28 a răspuns:

Si eu am cartela Frog cu 6 euro ai nelimitat convorbiri si Sms-uri in reteaua frog iar 3000 de min si 3000 de sms-uri in cosmote + 75 min nationale si internationale si 75 sms-uri nationale iar netul il poti activa si asa am inteles si eu ca este nelimitat eu unu nu folosesc netu pe telefon... sunt foarte multumit de ea pentru ca multi au inceput sa foloseasca Frog iar eu consider ca 3000 in cosmote sunt suficiente.si da cumperi o cartela cosmote cu numar si primesti frogul gratuit kiss funda?big grin mersi sper ca te-am putut ajuta

6 răspunsuri:
| KaramiCa a răspuns:

Am si eu cartela frog.de un an. mie una imi place.am si eu si prietenul meu. noi ne incarcam cu 5 euro, pentru ca daca incarci odata pe luna, primesti bonus 1 euro.pe langa faptul ca ai nelimitat in frog mai primesti 300 de minute si sms-uri in Cosmote si 75 de min si sms-uri nationale...pentru 5 euro lunar. unul til dau ei tongue. sper ca ti-am fost de folos

| KaramiCa a răspuns:

Si apropo: cartela gasesti la cosmotebig grin e si mai ieftina putin fata de la alte magazine

| KaramiCa a răspuns:

3000 * nu 300...scuzebig grin

| qLoveSmileღ explică:

Trebuie sa ma duc la un magazin Cosmote ca sa imi iau cartela? N-am inteles; d Este gratuita cartela, nu? Adica eu doar ma duc, imi aleg numarul si gata. Apoi ma duc sa imi reincarc 5 euro pentru a activa extraoptiunea. xD

| teddy28 a răspuns (pentru qLoveSmileღ):

Te duci la orice magazin normal nu trebuie neaparat Cosmote insa acolo este mai ieftina sa zic cu vreo 3-4 lei.iti cumperi cartela cu numar de cosmote si soliciti si cartela frog care trebuie sa vina gratuit la pachet cu cea de cosmote. prima luna extraoptiunea e valabila cu 6 euro dupa 5 euro + 1 bonus de la ei tongue

| Ghostpainter a răspuns (pentru teddy28):

Si cat costa o cartela frog cu numar? Am auzit ca iti dau o cartela goala numai cu numar si trebuie sa o incarci tu. E asa?