| anonimabubulina a întrebat:

TPU de ziua mea parinti mei m-au intrebat daca vreau sa-mi cumpere placa sau ondulator, iar eu am spus ondulator deoarece imi doresc foarte mult sa fiu creata si as vrea sa-mi spuneti cum as putea sa-mi fac parul cret cret fara fizativ sau chesti din astea, eu nu prea stiu cum sa fac fiindca imi iese ciudat spuneti-mi cum sa-l fac cret sa para natural. Funda

Răspuns Câştigător
| Adinkra a răspuns:

Dupa ce faci baie si iti stergi bine parul aplici putin spuma modelatoare pe par. il lasi sa se usuce si apoi folosesti ondulatorul.

1 răspuns:
| aly19223 a răspuns:

Nu prea cred ca se poate si eu am ondulator si nu pot mai ales fara fixativ