| Adelina004 a întrebat:

cum as putea sa imi fac parul sa fie cret, dar fara placa, ondulator sau altceva? funda big grin

7 răspunsuri:
| DianaIstratii a răspuns:

Buna:)Uite cum imi fac eu parul in fiecare dimineata.
http://www.youtube.com/......ttp?/watch
Dar eu mi-l fac dimineata...astept 10 minute si apoi il dau cu fixativ...arata cam asa
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Fa-ti multe cozi impletite si stai cu ele in timp ce dormi, iar cand te trezesti(sau candvrei tu) desfati cozile si gata.
O zi buna!

| dyana147 a răspuns:

Bigudiuri

| Adelina004 explică (pentru dyana147):

Auci...da mersi mult, dar nu vreau chiar atat de cret...

| dyana147 a răspuns:

Pai nu le face pana sus.Fa-le pana la jumate sau fa-ti codite impletite si tine-le vreo doua-trei zile.

| Anne09 a răspuns:

Faci seara baie la cap il usuci.ii dai cu spuma de par si il prinzi in coc! Si il lasi peste noapte asa happy! sau tot dupa baie la cap. cozi subtiri impletite. Fundabig grin?

| izabela233 a răspuns:

Eu spun sa faci seara un dus baie orice doar sa iti uzi parul si apoi te asezi linistita undeva si ti faci cate codite impletite vrei dar trebuie ca parul sa nu fie ud! stai asa mai multe ore si apoi cand iti despaci parul dai de 2-3 p
ori cu piaptanul a sa dai volum parului! sper ca te-am ajutat!laughing