| FeFe_5684 a întrebat:

:* Deci am o prb cu netu` de pe net. Acum 2 zile imi mergea netu` mai precis mess`u adica ma lasa sa intru stiti? Iar de ieri am o prb. Netu nu mai merge straight face N`am idee dc thinking Intru si scrie -Legatura nedisponibila.Reincercati-.
Oare ce`o avea... Ce`ar trebui eu sa fac ca sa mearga? big grin
Funda:*:X

Răspuns Câştigător
| NoGooD a răspuns:

E din cauza netului, a placii de retea sau ai vreo eroare prin PC. Asemanator mi s-a intamplat si mie ieri, am bagat windows-ul din nou, iar acum totul este ok (eu am avut o eroare, la tine nu prea stiu ce sa zic dacan u usnt chiar in fata pc-ului tau)

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce nu-ti merge tie? netul? sau mess-ul? Tu acum cand ai scris mesajul asta cum ai facut? daca nu ai net! Fi mai clar!

neluL
| neluL a răspuns:

Ce nu merge la mes? De exemplu vezi ce scrii? care sunt simptomele?

| FeFe_5684 explică:

NeluL nu`mi merge messu` da cateodata si netu face figuri...

| FeFe_5684 explică:

Vad ce skriu
da de multe ori nu`mi intra
alte ori mi se blocheaza cand dau clik p web sau ceva
habar n`am ce are.
Am incercat sa dezinstalez si sa-l instalez din nou...degeaba straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstaleaza mesul si re instaleazal... din contraol panel add/remove programs