| Mey a întrebat:

Era inainte un desen pe minimax cu niste brotacei care pierduseara marea migratie si trebuiau sa ajunga undeva inainte ca sezonul sa se termine sau se transformau in ciuperci. Cum se numea?

Răspuns Câştigător
| ItIsAlright a răspuns:

Patrula brotaceilor. Funda?

3 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Buna! Se numeste Patrula Brotaceilor... uitasem cum se numea, dar am cautat si am gasit big grin

| MiyakoSaki a răspuns:

Cum se face ca sunt prima care da la intrebare si apoi mai este cineva care a dat in fata mea...chiar tare asa ceva laughing

| CrinaCorban a răspuns:

Patrula Brotaceilor..Cred... big grin