| alexxandra a întrebat:

Eu am un abonament la vodafone am 500 de minute in retea si 75 nationale. Din cele 500 de min pot trimite si mesaje? Dar din cele 75 nationale? fundita+vot la toti.SCZ DACA AM GRESIT CATEGORIA

Răspuns Câştigător
| FoarteLetargic a răspuns:

Da,dar pentru fiecare mesaj iti ia un minut. funda?happy

4 răspunsuri:
| Beastboy a răspuns:

Da ai si mesaje dar sa nu crezi ca ai 500 minute si 500 de mesaje. daca trimiti mesaj iti mananca 1 minut( 1 mesaj=1 minut) asta e valabil si pentru cele nationale fundabig grin?

| alexxandra explică:

Anonim96 stiu ca din alea 500 minute pot avea 250 de mesaje si 250 de minute

| LeoMessi38 a răspuns:

Nu nu poti

Treb sa ai 500 minute 500 mesaje

Cum sa poti sa trimiti mesaje din minute...n-are cum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exclus.Daca la incheierea ab, nu exista specificare pentru mesaje, se va taxa orice mesaj. Poti cere insa la relatii cu clientii; renunti la un nr de minute contra unui nr de mesaje.succes.