| Cupidon27 a întrebat:

Am o nelamurire, aceea este ca eu am abonament Vodafone si am multe minute in retea. Trimit mesaje in retea si ele imi i-au din minute sau trebuie sa platesc? Pentru ca mi-a venit factura foarte mult din cauza mesajelor. Multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| FastAndFurious a răspuns:

Depinde ce fel de abonament ai. Daca ai doar minute, platesti mesajele. Daca ai si un numar de mesaje incluse, platesti doar ce depaseste. Poti sa ai si varianta cu mesaje nelimitate in retea.
Nu se amesteca minutele cu sms-urile.
Verifica-ti abonamentul!
( uneori e mai convenabil sa treci pe cartela Orange )