| MRmariusica a întrebat:

Eu joc cs 1.6 cu steam si as vrea sa devin admin pe un server. Daca cineva are un server care are nevoie de admini, va rog punetima admin....Promit ca voi fi un admin corect! Ma poate ajuta cineva?

5 răspunsuri:
| bumtzbumtz a răspuns:

Nimeni nu iti va da admin fara sa meriti sau fara sa platesti.winking

| bumtzbumtz a răspuns:

Sa joci mult pe un server si sa fii activ.
Apoi incearca sa vorbesti si cu detinatorul pe mess, da-te pe langa el...

| MRmariusica explică (pentru bumtzbumtz):

O sa incerc, multumesc pentru raspuns

| MoldoAlex a răspuns:

Http://forum.radioxplay.net/index.php, te asteptam pe forum, sa vorbim.