| Georgiana356 a întrebat:

Eu nu inteleg o chestie:Cum adica funda?
Si ce se intampla daca primesti funda?

10 răspunsuri:
| Cromwell a răspuns:

Cand cineva iti da raspuns in draepta mesajului unde a scrie el etse o forma de funda traspareanta adaca dai clik pe ea atunci acesta capata porporsti si cularoe rosie, iar individul tespectiv primste niste puncte
Cu cand ai mai julte puncte d ela funde cu agat esti mai aproape de locul 1 in top Acm ca ti-am explicat FUNDA?big grin

| Georgiana356 explică (pentru Cromwell):

Am dat si eu cuiva fuundapuppy dog eyes.Dar nu merge sa dau de mai multe ori?

| Cromwell a răspuns (pentru Georgiana356):

Nu

| Georgiana356 explică (pentru Cromwell):

Adica de mai multe ori intr-o zi sau la cat timp?

| Cromwell a răspuns (pentru Georgiana356):

O singura funda la o intrebare e disponibila, daca dai cuiva funda la o intrebare nu ii mai poti da altcuiv la aceeasi intrebare

| Georgiana356 explică (pentru Cromwell):

Aaaaahaaa...multumesc

| annaZz a răspuns:

Funda ii este data unui utilizator care ti-a dat cel mai bun raspuns la o intrebare. O gasesti in dreapta raspunsului. Daca acumulezi multe funde, poti deveni expert TPU. Bineinteles, vei fi recunoscut si pe site un utilizator expert, deci vei avea avantaje. Sper ca raspunsul meu sa te fi lamurit si sa merite o funda!

| Raluca829207472829204 a răspuns:

Huuh, am ajuns din nou la intrebarile tale. :*:*.
Deci funda, este un mod de recunostinta, pentru raspunsul dat. Adica daca raspunsul meu de acum, sa spunem ca t-ea ajutat, tu vei da, la acest raspuns FUNDA. :* Daca primesti cat mai multe funde, poti deveni cunoscut pe TPU. Cum e " nelul" raspunde la intrebari de atata timp, si este genial. Te ajuta cu fiecare intrebare in parte. Anyway, sper ca t-eam ajutat. :*