| s0os0o a întrebat:

Buna TPU exista sims 4?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| georginika a răspuns:

Nu este.

Răspuns utilizator avertizat
| GeorgianaGeo1 a răspuns:

Buna! Exista si este foarte tare, este mai calumea decat sims 3 sau sims 2! Deci raspunsul este : Exista sims 4! Iti dau o poza din sims 4! Este o poza de la o piscina http://www.google.ro/......tp?/imgres r:7, s:79&tx=-11&ty=225&biw=1020&bih=507, in aceasta poza vei vedea un topogan de apa etc! fundita?:o3?

| adelinee a răspuns:

Nu.doar sims 3big grin

| RobyFast a răspuns:

Nu, cel mai nou joc este The Sims 3

| quidam a răspuns:

Nu exista big grin

| ThEpOrtRaIT a răspuns:

Nu exista.este simscity. exista sims 1, 2, 3

| ThEpOrtRaIT a răspuns:

Catre popcaritzageo in primul rand scrie deasupra pozei sims 2tonguetongue.sims 4 inca nu s-a facut.stiu sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap, exista sims 4 si e chiar cel mai nou.Intra pe google.ro si scrie sims 4.Iti vor aparea mai multe optiuni iti vor aparea si poze din acest joc.