| yoyoalecs a întrebat:

Exista vreo aplicatie pentru android care sa iti masoare km parcursi cand mergi cu bicicleta? Dar sa fie offline pentru ca nu am net pe telefon sa folosesc gps-ul.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu poti, e un aparat care spune cati km faci pe bita dar se pune un senzor la janta si pe ghidon te uiti la un ecran mic electronic. Nu se merita dar pe google maps poti masura distanta care o parcurgi.

| lau23 a răspuns:

Eu zic ca exista si eu il folosesc si ca gms osmand se numeste exista si in varianta offline atunci cand nu ai net ca eu de ex consum cam mult si uneori raman fara descarca si o sa inveti sa umbli in el vezi ca exista si varianta free.

| pa1pa2pa3 a răspuns:

Nu exista, sunt aparate care se punpe bicicleta uite cum arata unul de exemplu ---> http://www.shopmania.ro/q-kilometraj-bicicleta

| ANDReY000 a răspuns:

Nu exista, dar sunt aparate speciale electronice care se monteaza pe bicicleta si costa in jur de 30-40 de lei