| allebwa a întrebat:

Bună TPU!
Fundiţă şi voturi:
Mâine dau testul iniţial la fizică şi chiar dacă mă credeţi sau nu...am uitat aproape totul, deci dacă vreţi să mă ajutaţi şi pe mine cu un link, ceva, să conţină o mică recapitulare pentru test, dacă se poate, vă rog mult de tot!
Mulţumesc!

1 răspuns:
| jigglyjiggly a răspuns:

Sa stii ca ai putea sa te uiti putin peste caiete si sa repeti doar lucrurile esentiale. A, si sa stii ca porcul nu se ingrasa de craciun... Trebuia sa faci asta mai devreme putinwinking