| Raul3210 a întrebat:

Buna TPU wave! Cand vreau sa raspun la o intrebare de pe TPU imi apare ca nu am adresa de email confirmta si zice sa dau click mai jos sa o confirm si apare ceva cam asa: am trimis emailul de confirmare la adresa...(email)...si acum ce trebuie sa fac? confused

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Pai, intra pe adresa de email cu care ti-ai creat contul pe TPU si dai clik pe email-ul de confirmare.

| digitalchocolate a răspuns:

Trebuie sa intri pe adresa de mail si sa confirmi ca ai primit mailul happy