| dana272012 a întrebat:

help
am incercat si eu ca toata lumea sa imi fac o pagina de facebook, nu stiu exact cum sa explic gen sa primesc likeuri, nu este un cont cu add friend, vreau sa postez poze si pareri asa generale despre viata, iar oamenii sa imi dea likeuri sau nu happy
am creat, am denumit-o am pus poze pareri, numai ca daca intru de pe pagina mea de facebook personala si caut pagina pe care am creat-o eu nu o gasesc neam, nu inteleg de ce,
deci nimeni nu imi poate vedea pagina, si am 0 likeuri de 2 saptamani si abia azi mi-a dat prin cap sa o caut de pe contul meu si de la alti prieteni si este inexistenta pe facebook, am incercat si faza cu add email, si sa trimita solicitare la contactele din mailul respectiv dar nu a primit nimeni nici un mail, de ce? va pup

Răspuns Câştigător
| Danyelytha a răspuns:

Nu pe pagina ta personala.
Cand esti mica nu prea apare cand dai search(cautare)
Copiaza link-ul paginii si posteaza-l pe peretele tau sau undeva

8 răspunsuri:
| Danyelytha a răspuns:

Buna si eu am o pagina. Tu cand dai pe facebook-ul tau in dreapta sus iti apare pagina/setari/.../deconectare ///?

| dana272012 explică (pentru Danyelytha):

Ce fel de pagina ai? spune-mi cum se numeste si sa dau si eu un Like, si apoi poate ma ajuti si pe mine, te pup

| dana272012 explică (pentru Danyelytha):

Pe pagina pe care am creat-o in drepta sus apare settings si logout,
pagine se numeste Fluturi

| dana272012 explică (pentru dana272012):

Multumesc pentru sfat, am sa postez linkul aici, poate poate incep sa ma fac si eu mare, petrec foarte mult timp in casa, m-am imbolnavit si urmez un tratament mai strict, si cred ca socializarea mi-ar ridica mult moralul, te pup
take care

| dana272012 explică (pentru dana272012):

TPU de ce nu imi apare linkul pe care l-am postat?

| Danyelytha a răspuns (pentru dana272012):

Stai lin imi apare pagina. Ea existawinking Trebuie sa pui pe fb tau sa iti dea prietenii like's

| Danyelytha a răspuns (pentru dana272012):

Nu pe pagina ta personala.
Cand esti mica nu prea apare cand dai search(cautare)
Copiaza link-ul paginii si posteaza-l pe peretele tau sau undeva