| Deea321 a întrebat:

Buna TPU imi dati niste statusuri despre prietenie falsa /adevarata sau cum sa iti ceri scuze de la cea mai buna prietena!

3 răspunsuri:
| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| Cosmynelo10 a răspuns:

Buna, la o intrebare ca asta exista doar un sv raspuns. da stiu sunt o gramada dar. oricum ai inteles tu.O prietenie se poate strica usor. daca este un/o prieten/a ff apropiata o sa te ierte ca doar na. daca e cv de care nu prea.dar tie prieten atunci daca deja tiai cerut scuze, acea persoana vrea.cum sa zic ...stii tu ce vr sa zic ok bafta sper ca te-am ajutat, off sunt obosit e ora 2 si maine am scoala.
Ok.Bye! si Baftawinking