| cosmynutza97 a întrebat:

Imi place naruto, in special personajul sasuke uchiha si mi-am facut cont pe naruto-arena dar habar nu am cum sa joc si nu inteleg nimic din instructiuni va rog imi puteti spune cum se joaca? Imi place jocul! Evident ca o sa-i dau funda primului care imi explica asa cum trebuie :d.

2 răspunsuri:
| MrBlueEnergy a răspuns:

Da...Este cam greu jocul...

| IchigoFullbring a răspuns:

Deci ca sa poti ataca sau nu-s cum vrei tu sa ii spui, alegi atacurile si dupa ce leai ales dai pe bara de timp si iti arata chakra si mai multe chesti!
Sper ca te-am ajutat big grin