| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Vreau sa inteleg cum se joaca, jocul Naruto Arena, cine s-a saturat de joc sa-mi dea mie contul lui ...Va rog. Iubesc mult Naruto, si am vazut acest joc"Naruto Arena" dar habar nu am cum se joaca voi mai cauta pe youtube.Dau funda + vot

Răspuns Câştigător
| bogdan133 a răspuns:

Simplu : Exista la inceput in jur de 30 de caractere, dintre care tu alegi 3 ( de preferat sa foloseasca puteri diferite Ex : Ninjutsu, Genjutsu, Taijutsu ( verde, rosu ) etc. apoi exista 2 tipuri de joc : Dupa ce dai pe start playin : 1. Quick game in care iti faci misiunile pe care le vezi la : Ninja mission si Leeader mission : unde faci lvl.

1 răspuns: