| Sayoko a întrebat:

Hi TPU! mi-am facut cont pe naruto arena dar nu stiu ce trebuie sa fac. Imi explica si mie cineva? funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Tamiki a răspuns:

Dai la ninja missions si vezi misiuni de grad D mai intai. Citesti ce-ti cere si faci. Dai pe Start Playing si iti alegi echipa. Dupa care dai click pe Start Quick Game. Patratele colorate sunt jutsuri pe care le poti folosi impotriva adversarilor. Dai click pe jutsul pe care vrei sa-l folosesti si apoi click pe adversarul pe care vrei sa-l ataci. Urmaresti sa-i omori pe toti si castigi. Urmeaza misiunile ca sa deblochezi noi personaje. Ca sa-ti schimbi datele de la profil:poza-> change avatar si alegi, sau poti incarca o poza de pe calculator, cu conditia sa fie mica. Si tot asa. Ai un panou la Account. Succes!winking

1 răspuns:
| Ciapi a răspuns:

Fii atent ai caractere si trebuie sa iti alegi 3 si te uite la miscari si ai 4 tipuri de chakra taijutszu verde blodstrike rosu ninjutsu albastru si genjutsu alb si fiecare miscare a unui caracter depinde de o clasa sau doua de cakra e cam greu de explicat du-te pe youtube si cauta sper ca am fost cat de cat de ajut-o salutare