| ことみ a întrebat:

Buna TPU! Imi poate spune si mie cineva cum se dowloadeaza videoclipuri de pe net, sau de pe youtube? Fundita si la toata lumea voturi. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| paffyxfairy a răspuns:

Salut Kotomi. Cu programul DVDVideo Soft Free Studio poti downloada melodii, videoclipuri si multe altele de pe net sau youtube! Pentru a-l downloada iti dau linkul : http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-YouTube-Download.htm iar daca ai vreo nelamurire trimite-mi mesaj si te ajut cu placere :* fundita si vot please? :o3

7 răspunsuri:
| Claudiu2011 a răspuns:

Folosesti youtube downloader.e un program free scrii pe google. dupa aia il instalezi intri pe el si deschizi si youtube-ul cu videoclipul pe care il vrei.sub videoclip ai share si copii linkul ala in youtube downloader.se mai copie si automat cate o data cred.si il descarci.e f simplu.si daca mai vrei sa il faci mp3 in melodie adica dupa aia fara videoclip.ai tot acolo in youtube downloader converter.dar trebuie sa iesi din el si sa intri iar si sa iei videoclipul pe care l-ai salvat mai inainte pe desktop si sa l bagi in youtube downloader si sa l convertesti in ce format vrei tu.e f usor.

| OneMoreChance a răspuns:

Downloadeaza Youtube Downloader happy

| Holovatec a răspuns:

Descarca playerul free (realplayer) si instaleaza-l:http://europe.real.com/realplayer/

| stunny a răspuns:

Http://download.kappa.ro/action__file/id__5759
Scoate de acolo youtube downloader

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri aici si mai jos in stanga scrie TRY INTERNET DOWNLOAD MAGANER FOR FREE,dai click acolo si dupa aia il downloadezi,dupa aceea il instalezi cu next,next, next, finish si dai un restart la calculator si gata.Cand vei vedea un videoclip pe orice site, iti va aparea langa acesta o bara si va scrie acolo DOWNLOAD THIS VIDEO

| Alexandra_1293 a răspuns:

Casa poti downloada de pe youtube trebuie sa downloadezi youtube downloader