| Simmsii a întrebat:

Buna TPU happy. imi puteti da cele mai frumoase melodii de dragoste happy. nu conteaza in ce limba sunt happy. cele mai sentimentale primesc fundita:X!

7 răspunsuri:
| Saiko a răspuns:

Depinde şi ce gusturi ai că aşa poţi primi multe. Teoretic, şi manelele sunt de dragoste... unele x_x So, uite câteva dintre favoritele mele -dacă tot zici că accepţi orice limbă-
Olivia Lufkin- A little Pain
Flyleaf- So I Thought
Celine Dion- My Heart Will Go On
Flyleaf- Tiny Heart
Lena Park- You Raise Me Up
Bon Jovi- Living On A Prayer
Groove Coverage-The End
şi multe multe altele, nu mi le amintesc acum pe toate happy

| ixStronger a răspuns:

Taxi - Matematica Imposibila
Proconsul - Tu
3SE - Alaturi de ingeri

| Smake a răspuns:

Cea mai frumoasa melodie de dragoste : yruma- the river flows in you:http://www.youtube.com/watch?v=F-4wUfZD6oc