| Kida_5763 a întrebat:

Imi puteti da niste desene in creion? Vreau sa desenez happy Multumesc!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Daysee a răspuns:

Salut! happy
Pentru inceput poti incepe cu ceva usor.gen peisaje sau schite.
Mie imi place sa desenez doar in creion, nu carioci sau sa pictez, sau sa-mi colorez desenul. Apoi poti face portrete, poze artistice.etc. Eu de exemplu ador sa desenez fete, baieti.lucruri in general coreene sau japoneze. Sunt tarile mele preferate, si ador tot ce tine de Coreea de Sud sau Japonia. big grin
Baftaa! kiss

| Bybby14 a răspuns:

Scrie pe google desene alb negruhappy:*

| RaresMJ a răspuns:

Un like la pagina? https://www.facebook.com/manearares Multumesc!