| anonim_4396 a întrebat:

imi puteti da si mie niste conturi OurWorld daca se poate? macar peste nivelul 21 sau daca nu peste 15.va rog nu dati site-uri! trimiteti emailul si parola prin mesaj intrand pe profilul meu.

2 răspunsuri:
| SunshiiiinexD a răspuns:

Eu am cont pe OurWorld... dar nu prea pot sa ti-l dau...am nivelul 40 dar nu pot sa ti-l dau pe un site public! iti zic ca am numele Gabigabi50

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu vreau sa mi-l trimiti prin mesaj, intrand pe profilul meu acolo va scrie adauga ca prieten si trimite un mesaj.mesajul ala il voi citi doar eu nu si ceilalti utilizatori TPU!