| ILoveMyBed a întrebat:

TPU, imi puteti spune cat costa un beep in reteaua Orange, ofer Funda.

8 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Din pacate Orange taxeaza beep-urile. 5 centi. Cel putin pe mine m-a taxat azi cu 5 centi pentru un beep pe un nr. cosmote. Stiu sigur ca nu s-a raspuns la apel si nici nu exista mesagerie pentru ca e vorba de propriul meu telefon pe care l-am sunat pentru ca nu mai stiam unde l-am pus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un beep, in caz ca iti raspunde persoana cealalta, costa de la 10 eurocenti in sus, depinde de planul tarifar pe care il ai activ.

| DushulRece a răspuns:

Bine ai venit la oras

| Andrei_Alex_1988 a răspuns:

Un beep? Nu costa nimic happy

| erasier a răspuns:

Pai un beep n-ar trebui sa coste nimic doar daca are casuta vocala si lasi tu mai mult sa sune in rest nu costa nimic un simplu beep

| LDDy a răspuns:

Chiar asa. Beep`ul nu costa nimic.

| MeJuStMe00 a răspuns:

Un beep nu costă nimic, doar convorbirea costă 15 cenți pe minut din altă rețeawinking

| HoricaShark a răspuns:

Nu costa beep-ul doar daca raspunde te taxeaza.