| Adelynutza05 a întrebat:

Imi puteti spune ce urase miley cyrus?
Dau

4 răspunsuri:
| BoAfan a răspuns:

Miley cyrus uraste cadourile alese de prieteni,
S-a maturizat, iar gusturile muzicalei s-au schimbat. Miley nu mai asculta pop, desi promoveaza muzica aceasta. Vedeta incepe sa se maturizese pe plan muzical, evoluand intr-o directie diferita de aceea pe care o aborda pana acum. Chiar daca e idolul pop al adolescentilor, Miley Cyrus a declarat revistei Billboard, surprinzator, ca uraste muzica pop. "Ascult zero muzica pop, ceea ce este foarte ciudat pentru cineva care canta pop". Apoi a continuat cu o paralela intre personalitatea ei de acum cativa ani si personalitatea sa actuala: "Cred ca Miley cea de 13 ani ar fi batut-o pe Miley de astazi, de 17 ani ( inainte sa implineasca 18 ani ), spunandu-i ca este comerciala. Dar nu e adevarat. Nu fac doar muzica de dans care sa transmita numai faptul ca sunt in club si sunt in centrul atentiei. Muzica mea inseamna ceva, nu incerc sa vand stralucire si farmec, pentru ca nimeni nu are genul asta de viata.
Multe piese pop sunt foarte superficiale, iar muzica mea nu e superficiala", a spus Miley. In cel mai recent clip al sau, "Can't Be Tamed", desi interpreteaza o piesa pop, Miley are o imagine salbatica, neimblazita, fara nimic din luxul si stralucirea pe care publicul e obisnuit sa le vada, de obice, in videoclipurile pop.

| MissVamp a răspuns:

A spus chiar ea:
-uraste---twitter
twlight
new moon!~!

| Sheili a răspuns:

Uraste prostii care o critica pe siteuri si paparazzi scriu doar minciuni despre ea ca se drogheaza ca nu stiu mai ce sunt miciuni sa le fie macar rusine la oamenii acestia ca nici nu-i pot numi oameni dar prostalani care mai au de mincat mamaliga ca sa ajunga la virsta ei dar nu inca sa ajunga la talentul ei! Mie imi place miley cum cinta! super am toate albumele ei

| mihaelamiki96 a răspuns:

In general uraste siturile de barfe si ca paparazzi se tin dupa ia peste tot