| Simmsii a întrebat:

imi puteti spune niste programe de modificat poze foarte bune happy. plzz funda big grin

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Bogdan009 a răspuns:

Buna, pai da este unul foarte foarte bun se numeste Adobe photoshop :D. la prima vedere pare divicil dar daca te uiti la cateva totruiale si inveti ( aici sunt cateva toturiale cu care sa inveti...:D [deocamdata sunt numai 10 ca nu sa deshis de mult stiul :) bafta Funda?
http://creativemonkeyz.com/category/tutoriale/photoshop/

| Leylla a răspuns:

Sunt mai multe: uite cateva exemple:

PhotoEditor:poti corecta cosurile sau petele, ochi rosii, dai efecte, etc.;

PhotoScape;
Frame Photo Editor;
ZC Dream Photo Editor

Sper ca te-am ajutat? funda?

| ElvisTare a răspuns:

Photoshop,Photoscape,

| ninaelenadobrev a răspuns:

Pizap,photofunia

| lalabell a răspuns:

Poti sa intri pe photoshop.com sau photobucket.com si iti faci cont acolo, le modifici direct pe net, nu e nevoie sa instalezi nimic