| NumePublicAnonim a întrebat:

imi puteti spune si mie niste site-uri de jocuri pentru telefonul Vodafone 543 touch? eu am cautat dar nu sunt toate site-urile bune.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Dicendi a răspuns:

Http://gallery.mobile9.com/c/vodafone-543-java-software_3052/1/. Ai aicia o multime de jocuri. sau poti sa intri pe www.mobile9.com...E acelasi sit numai ca in primul link este deja selectat pentru telefonul tau. Astept fundita. Daca nu poti sa scoti sa-mi zici;).

1 răspuns: