| Dodooooo a întrebat:

Imi puteti spune, va rog, cum se numeste melodia de la reclama Orange? Dau Fundita puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Leemonn a răspuns:

Jason Marz-I'm yours big grin Funda te rogg puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Jason Mraz - I`m yours happy

| TaniaSiAtat a răspuns:

Mai exact ce reclama Orange? is 1001 reclame Orange!big grin Plain White T's - Rhythm Of Love, MIKA - Lollipop, Lily Allen-Alfie, Everything at once - Lenka, Brenda Lee - A Marshmallow World, The Mean Pandas - Glimmer, gabriella cilmi - sweet about me si cam atat am gasit, ele sunt o gramada, dar atat mi-am dat interesulhappyPaste fericit!