| Kat007 a întrebat:

Imi spuneti va rog cum sa imi schimb imaginea de la profil, dau FUNDAhappy

Răspuns Câştigător
| ReallySomebody a răspuns:

Buna, te ajut eu! Deci mergi in stanga contului si dai la editare profil si acolo ai "incarca o fotografie" sau ceva in genul. Incarci o poza din calculatorul tau, si in 5-10 minute iti apare la profil. Succes!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Intri la Editare profil clic pe Choose File, alegi poza din calculator, apoi dai clic pe Salvează profilul. Poza apare în 24 de ore, acum dacă o faci va apărea tocmai luni.
Pa, pa.

| αʟεх a răspuns:

In stanga e o lista cu portocaliu happy dai "editare profil."
Apoi la" Selecteaza imagine profil " dai choose... alegi imaginea Si dupa ce ai ales`o dai "Salvare profil"

Fundaa? happy

| DutzyX a răspuns:

Te duci la editare profil si gasesti acolo