| allebwa a întrebat:

Intrebare pentru cei ce joaca stardoll:
Am vazut mai multe persoane care dadeau party si isi puneau o camera care mie nu imi apare.Cum pot sa o gasesc? Costa ceva?

5 răspunsuri:
| ioniiiiiM a răspuns:

Uite un blog stardoll, pe margine adica in dreapta arata petrecerile ascunse:D http://lovestardollvip.blogspot.com/

| allebwa explică:

Mersi mult! Da, sunt ss dar nu o gasesc nicaieri!

| FashionCellia a răspuns:

Pai cred ca au luat din lucrurile lor, stii camerele alea, cred ca stii ca trebuie sa fii ss ca sa da un party. Funda?

| pufoshenia_3590 a răspuns:

Da stiu camere party sunt ascunse nu le gasesti.camerele ascunse se pot gasi pe bloguri cu haine sd free. poti incerca lovestardollvip si vezi in dreapta camere ascunse 1, 2

| carina_3861 a răspuns:

1 esti superstar adica ai platit 2 euro si 48 euro centi? daca da e o eroare daca nu aceia sunt superstar si au platito! altfel au primit-o la o tombola incearca toate posibilitatile si poate reusesti