| anonim_4396 a întrebat:

Am o întrebare pentru cei care joacă Stardoll. La ce nivel iţi dă a treia cameră?

Dau fundă!

8 răspunsuri:
| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns:

Are o prietena si am vazut numai daca dai euro iti da camere mai multe daca nu dai euro, nu. Pa pa!

| Iuliana186 a răspuns (pentru Alexutz_Vladutz_1998):

Aia e dacă eşti star, sau Royal. Eu ziceam, la ce nivel iţi dă a treia cameră. Că, cu cât avansezi în nivele, iţi mai dă 2 camere.

| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns (pentru Iuliana186):

Pai acum ti-am expicat ca numai daca esti star sau royal iti da camerele...Nu daca avansezi.winking

| Iuliana186 a răspuns (pentru Alexutz_Vladutz_1998):

Ba da. Cunosc unele persoane, care nu au fost Star sau Royal, şi le-a dat camere gratis.

| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns (pentru Iuliana186):

Bine daca si la asta vrei sa-ti raspund..Stii de ce nu erau star si aveau camere pentru ca au fost odata star si de exemplu s-a dus in camera 4 si cand i-a expirat nu putea sa o scoata din camera 4 pentru ca nu avea voie si asa ramanea cu 4 camere si nu era star.Acum ai inteles?

| Iuliana186 a răspuns (pentru Alexutz_Vladutz_1998):

Of., ce nu înţtelegi? NU AU FOST STAR NICIODATA! Când avansezi în nivele, îţi dau ăştia 2 camere.

| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns:

Bine atunci spor la camerewinking

| Bianca0Stefania a răspuns:

Pai ca membru nou, ai acces la 2 camere din Suite, gratuit. Când atingi nivelul 34, o a treia cameră va fi deschisă și accesibilă. Când atingi nivelul 47, vei primi acces la cea de-a patra cameră a Suite-ului tău. Dacă devii Superstar, primești imediat acces la toate cele 12 camere! http://www.stardoll.com/ro/help/article.php?sectionId=3&articleId=23