| LostInHell55 a întrebat:

Buna TPU-isti!Da-ti-mi si mie va rog frumos,siteuri cu poze gif. happy Inafara de Glitter Graphics. big grin.Care-mi da cele mai multe primeste fundita+cerere de prietenie+vot inteligent puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| 拉维尼亚 a răspuns:

Pe google images gasesti orice fel de imagine vrei, diverse

| Aurelian0709 a răspuns:

Poti transforma orice imagine in format gif. prin paint. Sus la Open adaugi imaginea si pe urma dai save ass si alegi formatul gif.

| LostInHell55 explică (pentru Aurelian0709):

Eu spune-am de site-uri raised eyebrows

| Aurelian0709 a răspuns:

Am inteles ceea ce vrei tu.

| LostInHell55 explică (pentru Aurelian0709):

Pai...daca vrei poti sa-mi explici cum pot face poze gif. in paint? Ca eu il am in romana si na...puppy dog eyes plizz.puppy dog eyes